cookiejar-tub
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Narcisa Moisa Voce de Aur - Sunt tigan cu multi copii
BurnAware Free3.0.2 - Program gratuit de scriere discuri CD, DVD, Blu-ray EmptySam Oct 30, 2010 5:15 pm Scris de Admin

» Narcisa - Ma iubeste un tigan
BurnAware Free3.0.2 - Program gratuit de scriere discuri CD, DVD, Blu-ray EmptySam Oct 30, 2010 5:14 pm Scris de Admin

» Alex de la Orastie - Bula
BurnAware Free3.0.2 - Program gratuit de scriere discuri CD, DVD, Blu-ray EmptySam Oct 30, 2010 5:09 pm Scris de Admin

» Alex de la Orastie - Da-i tigane la ciocane
BurnAware Free3.0.2 - Program gratuit de scriere discuri CD, DVD, Blu-ray EmptySam Oct 30, 2010 5:08 pm Scris de Admin

» Alex de la Orastie & Lorena - Masina de cand mi-am luat
BurnAware Free3.0.2 - Program gratuit de scriere discuri CD, DVD, Blu-ray EmptySam Oct 30, 2010 5:08 pm Scris de Admin

» Alex de la Orastie - Vand casa lui tata
BurnAware Free3.0.2 - Program gratuit de scriere discuri CD, DVD, Blu-ray EmptySam Oct 30, 2010 4:58 pm Scris de Admin

» Alex de la Orastie - Beau cu masura
BurnAware Free3.0.2 - Program gratuit de scriere discuri CD, DVD, Blu-ray EmptySam Oct 30, 2010 4:57 pm Scris de Admin

» BABI MINUNE SI NARCISA - INDIANCA MEA ARABOAICA MEA
BurnAware Free3.0.2 - Program gratuit de scriere discuri CD, DVD, Blu-ray EmptySam Oct 30, 2010 4:55 pm Scris de Admin

» drag me to hell
BurnAware Free3.0.2 - Program gratuit de scriere discuri CD, DVD, Blu-ray EmptyVin Aug 13, 2010 6:56 am Scris de Admin

love is all

BurnAware Free3.0.2 - Program gratuit de scriere discuri CD, DVD, Blu-ray

In jos

BurnAware Free3.0.2 - Program gratuit de scriere discuri CD, DVD, Blu-ray Empty BurnAware Free3.0.2 - Program gratuit de scriere discuri CD, DVD, Blu-ray

Mesaj  blondutz1989 Dum Aug 08, 2010 7:44 am

BurnAwareFree este un program gratuit de scriere discuri CD, DVD, Blu-ray. Este ideal pentru utilizatorii cu nevoi de ardere discuri, ca backup (copie de rezerva), crearea de date, audio, muzică în format MP3, discurile DVD-Video şi imagine de disc. Gratuit, uşor de configurat, acesta vă permite să salvaţi fişierele pe disc rapid şi oferă o interfata flexibila si curata pentru a vă ajuta să finalizati sarcinile de ardere mult mai repede.
Trăsături
Creati discuri de date, CD boot-abil şi multisesiune / DVD / Blu-ray
Creaţi discuri audio CD si MP3 CD / DVD / Blu-ray
Creaţi DVD-Video
Creaţi şi a înregistrati imagini de disc
Suport pentru toate componentele hardware actuale interfeţele (IDE/SCSI/USB/1394/SATA)
Suporta UDF/ISO9660/Joliet Pod sisteme de fişiere (orice combinatie)
Scrie "On-the-fly"(in zbor) pentru toate tipurile de imagine
Auto-verificarea dosarelor scrise
Supports CD-Text şi caracterele Unicode
Compatibil cu Windows NT/2000/XP/Vista/7 (32 şi 64 de biţi), nu sunt necesare drivere
Download

blondutz1989
User
User

Mesaje : 6
Data de inscriere : 08/08/2010
Varsta : 35
Localizare : Constanta

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum